KONST / Litografier / Litografi 9199618
nr 919 9618
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Litografi, Olle Nyman (1909-1999), Kvinna, PT, signerad. - 65, motivet: 50x35
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 20:56:06
20/10 15:05:09
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman